SingPlay

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18,4 MB
  • Sürüm 1.3.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Nexstreaming Corporation
Android cihazınıza indireceğiniz SingPlay uygulaması ile saatlerce eğlenebilirsiniz.

SingPlay müzik uygulaması ile kendi profesyonel müziğinizi yaparak tüm dünyadan kullanıcı ile paylaşabilirsiniz. Müziksever arkadaşlar için özel olarak tasarlanan SingPlay mobil uygulaması sayesinde eşsiz bir müzik deneyimi yaşayın. Uygulamayı kullanması oldukça kolaydır. Arkadaşlarınızla eğlenceli bir aktivite yapmak karaoke tercihini yapabilirsiniz. 

Fakat karaoke yapmak için illa karaoke parçasını bir sunucudan indirmeye veya YouTube'da aramaya gerek yoktur. SingPlay sizin için en sevdiğiniz şarkıları bir araya toplayarak avuçlarınızın içerisine getiriyor. Bunların yanı sıra akıllı cihazınızda bulunan  müzik dosyalarını otomatik olarak Karaoke parçalarına dönüştürebilir.

Kendiniz de özel bir performans hazırlayarak bir müzik videosu çekebilirsiniz. Performansınızı kaydetmeyi tamamladıktan sonra, kaydı önizleyebilir ve hatta cilt ve yankı denetimleriyle geliştirebilirsiniz. SingPlay sayesinde farklı müzik aktiviteleri yapmak tamamen ücretsizdir. Bunun için tek yapmanız gereken SingPlay uygulamasını iOS  cep telefonunuza indirmek. Sonrasında eğlence arkasından gelecektir. 

SingPlay uygulamasını indirerek kendi müziğinizi yapmak ve buna uygun özel bir video klip hazırlamak çok kolaydır. Yönlendirmeleri takip ederek uygulamanın tüm içeriklerini değerlendirerek ilerleyebilirsiniz. Hazırladığınız parçaları kaydederek tüm sevdiklerinize gönderin. Dışa aktarın ve sosyal medyalara yükleyin. 

SingPlay indir